صـــُـبـــ بـــخـیـر های شبانه

با دکمه های لپ تاپم

به افق مینگرم !

اما این صـــــُـــــبــــــ ...

آه این صـــــُـــــبــــــ ...

رویای صـــــُـــــبــــــ بـــخـــــیــــــر گفتن

هایم رابه شب گره زده است ...!!
**
دوستان متنها،به قلم خودم هست..
شما هم صاحب اختیار..
پس اگه دوست داشتین کپی کنید،
و ذکر منبع اختیاری است..
**

آخرین نظرات

16 میلیون اخلاق مدار

شنبه, ۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۶، ۰۸:۲۲ ب.ظ

سلام و ادب

سخنی با طرفداران آقای رییسی:

🔸✳️🔸 شاید تعجب کنید؛

اما اینکه قریب # 16 میلیون نفر اسیر بمباران تبلیغاتی بی سابقه و صحنه آرایی و دروغ و دغل نشده اند، رکوردی بی سابقه در طول تاریخ است و از رشد شعور و ژرف اندیشی در تاریخ بشریت حکایت می کند.

پیامبر (ص) در پیشاپیش لشکر با دشمنان در جنگ اُحُد می جنگید که شایعه کردند حضرت کشته شده و با همین یک دروغ، همه گریختند جز چهار پنج نفر. بعد از پیامبر، امویان با دروغِ حکمیت و صلح به جای جنگ، تمام سپاه امیر مومنان (ع) جز چند نفر در تراز مالک را فریب دادند و تاریخ به سقوط افتاد.

با دروغ و تهدید و تطمیع کاری کردند که حتی سردار و سرلشکر بزرگ امام حسن علیه السلام (عبیدالله بن عباس) در میانه جنگ، از اردوگاه معاویه در آورد. و آن سردار دیگر ، به شماتت امام ( با خطاب یا مذلّ المومنین!! ) پرداخت که چرا صلح با معاویه را پذیرفته است.

و با همین شیوه نیرنگ بود که عبیدالله بن زیاد، همراه چند ده نفر از شام به کوفه آمد و کوفیان چند ده هزار نفری را چنان فریفت که از همان جماعت ِ پیمان بسته با امام حسین (ع)، فقط هانی بن عروه ماند و حبیب بن مظاهر و دو سه نفر دیگر...

باور کنید حضور 16 میلیون انسان نفوذ ناذیر و روئین تن در برابر پیچیده ترین و مسموم ترین نیرنگ های عملیات روانی ، در طول تاریخ بی نظیر است .

بلکه یک سرمایه سرشار و پر انگیزه و امید و نشاط برای کارهای بزرگ و دوران ساز است ؛ ان شاء الله.

۹۶/۰۲/۳۰
صـــــُـــــبــــــ بـــخـــــیــــــر

16 میلیونی ها بدانند

پسا انتخابات96